Derby dla nas!!!

• autor: prymol, 2010-10-24 13:39

Ostrovia Ostrowy Baranowskie:Tempo Cmolas 0:3(0:1)

Bramki:Paweł Wilk 3x-14,65,78 min.

Tempo po 4 meczach bez wygranej musiało zdobyć całą pulę,aby myśleć o możliwości awansu do klasy okręgowej.Jak się okazało gra była bardzo dobra i Tempo mogło wygrać nawet 7:0.

Od pierwszej minuty gra była ostra i zacięta.Tempo przeważało bardzo znacznie i stwarzało sobie bardzo dogodne sytuacje do tego aby wyjść na prowadzenie.Pierwsze 15 minut było bardzo dobre w wykonaniu Tempa,gdyż po ładnej samodzielnej akcji Pawła Wilka goście wyszli na prowadzenie.Tempo miało kolejną sytuację aby podwyższyć wynik meczu ale po ładnie wykonanym rzucie wolnym kapitalną paradą popisał się bramkarz Ostrovi. Jednak szybko mecz zakończył się dla piłkarza Ostrovi,który doznał kontuzji lewej nogi po upadku na murawę.Został on przetransportowany do szpitala karetką.Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.Jednak mecz toczył się nadal,ale do zmiany wyniku nie doszło,ale goście mieli pełną kontrolę nad przebiegiem sytuacji na boisku aż do końca pierwszej połowy.

Druga była bardziej zaciętą,padało więcej żółtych kartek.Podobnie jak w pierwszej połowie Tempo przeważało bardzo znacznie,a gospodarze nie mieli nic do powiedzenia.Kolejną okazję do zmiany wyniku miał Paweł Wilk,ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy.Do 64 minuty Ostrovia próbowała gonić wynik ale po wspaniałej asyście Ireneusza Stagraczyńskiego,piłkę do siatki wpakował po raz kolejny Paweł Wilk.Załamani gospodarze nie mogli wiele zdziałać,gdyż nasza obrona była o dziwo w tym meczu niezawodna.Z każdą minutą sytuacji dla Tempa przybywało i "kropkę nad i" postawił Paweł Wilk,który ubiegł bramkarza Ostrów i umieścił ją w siatce,uderzając głową.A przy bramce asystował niezawodny Ireneusz Stagraczyński.Po tej bramce już było wiadomo kto zwycięży w tym meczu.Tempo miało swoje okazje jeszcze aby podnieść wynik meczu ale nie została żadna z nich wykorzystana.Ważne 3pkt. przypadły Cmolasowi,który powoli odnajduje swoją formę,a następnym rywalem na drodze do awansu stanie Marmury Przyłęk.