Kolejna strata punktów!!!

• autor: prymol, 2010-10-03 18:35

Tempo Cmolas : Victoria Czermin 0:1(0:0)

Bramki:Soboń-78minuta

Podobnie jak tydzień temu Tempo oddało bardzo cenne punkty remisując z Sokołem Malinie,tym razem nasz zespół przegrał u siebie 1:0 z Czerminem i coraz większą stratę ma do lidera Radomyślanki Radomyśl,która wygrała 6:4 z Wiśnia Trzciana.

Pierwsza połowa była bardzo ciekawa wiele akcji podbramkowych,jednak żadna nie została wykorzystana z obu stron drużyn.Po pierwszej połowie można było powiedzieć że Tempo przeważało i że było bliżej zdobycie bramki otwierającej spotkanie.Już na samym początku meczu skuteczną interwencją popisał się Michał Szczypta wyłapując akcję sam na sam z rywalem.Tempo też miało coś do powiedzenia jednak w pierwszej akcji także sam na sam do siatki nie trafił Paweł Wilk,zaś w drugiej Artur Urban.Było to najlepsze okazję do zdobyciagola dla obu drużyn,jednak do przerwy było 0:0.

Druga połowa wyglądała mniej więcej podobnie i jak w pierwszej druga odsłona była "obiecująca" dla obu zespołów.Tempo wyszło z małą zmianą na drugą połowę za Roberta Posłusznego,wszedł Witold Sokół i już w pierwszej swojej akcji stworzył groźną sytuacje uderzając piłkę tuż pod poprzeczkę,jednak bramkarz Czermina był nie do pokonania w tym spotkaniu.Z każdą minutą spotkanie było coraz brutalniejsze,a także Tempo miało coraz lepsze sytuacje do tego aby wyjść na prowadzenie.Jednak wszystko odwróciło się na niekorzyść dla naszego zespołu,gdyż po "strzale życia"w 78minucie Sobonia z 30 metrów piła wylądowała za plecami bramkarza,a konkretnie w bramce gospodarzy.Jednak w 84 minucie strzelec bramki dostał drugą żółtą kartkę i Czermin grał w końcówce w dziesiątkę.Więcej żadna z drużyn nie stworzyła już sytuacji do zmiany wyniku,dlatego Tempo odniosło swoją pierwszą porażkę na własnym stadionie w tym sezonie od meczu z Lechią w V lidzie.Najbliższe spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie gdyż najpierw Tempo zmierzy się z LKS Huciną na wyjeździe ,a następnie z liderem Radomyślanką,a także z Ostrovią Ostrowy Baranowskie.