Tempo Cmolas : LKS Babicha Borki Nizińskie 4:1 (3:0)

Bramki:Grabiec 2x-2min,15min

Wilk M-36min

Stagraczyński-78min

W tym spotkaniu faworytem będą gracze Tempa Cmolas ,którzy na swoim koncie mają już 12punktów, i zajmują 2 miejsce tuż za Radomyślanką która tylko zremisowała ostatnie spotkanie i ma na koncie 13puntów.Zaś Babicha Borki Nizińskie nie wywalczyli ani jednego punktu w tym sezonie i są na dobre drodze do tego aby powrócić do B Klasy.Jeszcze nigdy te zespołu nie spotkany się ze sobą w walce o punkty i mamy nadzieję na to że nasz zespół pokaże drużynie z Borków Nizińskich jak się gra w piłkę a A klasie.Nasz zespół jest pod motywowanym tym że w ostatniej zaległej kolejce pokonał drugiego w chwili obecnej spadkowicza Wilgę Widełkę aż 5:0.

Pierwsza połowa zaczęła się znakomicie dla naszych piłkarzy,bo już w 2 minucie po rzucie karnym wynik spotkania otworzył Tomasz Grabiec.Drużyna gości nie mogła nic zrobić,gdyż nasi piłkarze nie dawali pola do gry.W pierwszej połowie Tempo miało podbramkowych sytuacji co nie miara,i dlatego w 15 minucie znowu po rzucie karnym prowadzenie na 2:0 dał ponownie Tomasz Grabiec.Goście nie wiedzieli jak mają dojść pod pole bramkowe Tempa,dlatego było widać ich bezradność,a także brutalność w grze.W 36 minucie wynik meczu został ponownie podwyższony przez Mateusz Wilka,który przeciął piłkę tuż przed nosem bramkarza gości i prostym strzałem wpakował piłkę do pustej bramki.Goście nie wiele mogli zrobić w tej połowie dlatego schodzili do szatni załamani.

W drugiej połowie gra zaczęła nieco szwankować i nie było widać w grze naszych piłkarzy tego "pressingu"jak to było w pierwszej połowie.Druga część spotkania była bardziej chaotyczna,widać było więcej wymiany piłek,ale nie dochodziło do groźnych sytuacji podbramkowych.Dopiero w 75 minucie pierwsza bramka dla gości dodała ożywienia w grze.Piłkarze z Babichy zaczęli napierać na bramkę Tempa,lecz 3 minuty później odebrał im ochotę do gry Ireneusz Stagraczyński,który zdobył 4 bramkę dla Tempa.Była to 2 wygrana z rzędu i miejmy nadzieję że ta znakomita passa utrzyma się jak najdłużej.

W następnym spotkaniu Tempo zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Malinie.