• autor: prymol, 2010-08-29 22:43

W niedzielnym spotkaniu nasz zespól uległa na wyjeździe 2:1

Team Przecław : Tempo Cmolas 2:1 (2:0)

Skład Tempa;Szczypta,Wit,Serafin,Smykla K,Marut,Smykla M,Grabiec,Stagraczyński,Dziuba,Wilk P,Wilk M(Kosiorowski,Serafin,Bąba,Posłuszny)

Mecz od początku nie układał się po myśli naszego zespołu.Dlatego już w 15 minucie nasz zespół przegrywał 1:0.W meczu nic nie wychodziło tak jak powinno,Z 90 minut,tylko 15 wyglądało całkiem przyzwoicie.Dużo kopaniny i częste wyjazdy pod bramkę rywala.obie drużyny prezentowały podobny poziom,lecz o wyniku zadecydowały błędy naszych piłkarzy.Do przerwy nasz zespół schodził z dwu bramkową stratą i z małymi szansami na odrobienie strat.

W drugiej połowie było widać różnicę,stylu gra naszego zespołu,jednak nie dochodziło do najważniejszego,do stwarzania dobrych sytuacji podbramkowych.Sędzia także nie był w zbyt optymalnej formie,częste niewiadome dla piłkarzy,dziwnie podejmowane decyzje,i brak kontroli na boisku.Mimo iż nasz zespół grał pod koniec w 9wiątkę to honorową bramkę dla Tempa zdobył Ireneusz Stagraczyński z rzutu karnego.Była to pierwsza porażka i miejmy oby aby ostatnia.

W następnym meczu nasz zespól zmierzy się w środę z Wilgą Widełką o 17:30,zbiórka 16:00