Statystyki drużyny

Aktualności

Powrót do A-klasy...

• autor: plastus, 2010-06-19 18:13

I tak o to w ten piękne aczkolwiek deszczowy dzień, nasza drużyna pożegnała się z V-ligą w której nie znalazło się miejsce dla nas.

Piękny mecz "walki" i niepotrzebnych nerwów na pożegnanie, duże emocje i wogóle widowisko śmiechu warte, to wszystko można było zobaczyć dzisiaj o godzinie 11 na stadionie w Cmolasi.

Wynik spotkania 8-1 dla Lechii Sędziszów (gratulujemy powrotu do grona IV-ligowców)

Honorowa bramka dla naszego zespołu padła w 44 minucie po płaskim strzale Pawła Wilka.

Cóż tu dużo mówić...

Na stadionie było więcej kibiców z Sędziszowa niż z Cmolasu.

To piękny gest naszych fanów którym podziękowaliśmy za ten marny sezon.

Mecz ostatniej kolejki już o niczym by nie znaczył, my spadliśmy a Lechia awansowała. Cale spotkanie przebiegało pod dyktando gości którzy o dziwo do przerwy prowadzili tylko 2-1, po przerwie już było znacznie ciekawiej.

Padło wiele bramek, Rober Posłuszny dostał drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartke.

Oczywiście nie słusznie bo to piłkarz lechi rzucił piłkę w Roberta, a sędzie sobie pomylił osoby którym miał dać kartke.

Tradycyjnie jak w całym sezonie, nie bylo połowy piłkarzy, którzy co tu ukrywać są zapewne troszkę speszenie z powodu nerwowej atmosfery w drużynie i mają albo już mieli małą niechęć do trenera...

Na boisku dużo się działo, byli reporterzy z drużyny przeciwnej którzy nagrywali cały przebieg tego spotkania. Było wesoło i deszczowo. Pogoda nas nie rozpieszczała ale piłkarze mieli po obydwu stronach takie same warunki.

Troszkę szkoda tego sezonu, bo słabe wyniki i słaba gra dają nam nie tylko A-klase, ale jeśli nic się nie zmieni to w tej A-klasie środek tabeli może być szczytem naszych marzeń.

Tak więc jedynym plusem będzie nasza stara poczciwa liga i derby z "Łooostrooowią" z czego bardzo cieszą się nasi kibice!!!