Terminarz 2016/17
... początek?! Derby!
PROJEKT TERMINARZA KL. B VI
RUNDA JESIENNA SEZONU 2016/17
KOLEJKA 1 21 sierpnia 2016 r.
Trotyl Zarębki : Sokół Malinie
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Tempo Cmolas
Zacisze Trześń : Iskra Łączki Brzeskie
APPN Mielec : Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
LKS Hucina : Vigor Trzęsówka
Florian Ostrowy Tuszowskie : Potok Dobrynin
KOLEJKA 2 28 sierpnia 2016 r.
Sokół Malinie : Potok Dobrynin
Vigor Trzęsówka : Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolbuszowianka II Kolbuszowa : LKS Hucina
Orzeł Kosowy : Werynianka Werynia
Iskra Łączki Brzeskie : APPN Mielec
Tempo Cmolas : Zacisze Trześń
Trotyl Zarębki : Sokół II Kolbuszowa Dolna
KOLEJKA 3 4 września 2016 r.
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Sokół Malinie
Zacisze Trześń : Trotyl Zarębki
APPN Mielec : Tempo Cmolas
Werynianka Werynia : Iskra Łączki Brzeskie
LKS Hucina : Orzeł Kosowy
Florian Ostrowy Tuszowskie : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
Potok Dobrynin : Vigor Trzęsówka
KOLEJKA 4 11 września 2016 r.
Sokół Malinie : Vigor Trzęsówka
Kolbuszowianka II Kolbuszowa : Potok Dobrynin
Orzeł Kosowy : Florian Ostrowy Tuszowskie
Iskra Łączki Brzeskie : LKS Hucina
Tempo Cmolas : Werynianka Werynia
Trotyl Zarębki : APPN Mielec
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Zacisze Trześń
KOLEJKA 5 18 września 2016 r.
Zacisze Trześń : Sokół Malinie
APPN Mielec : Sokół II Kolbuszowa Dolna
Werynianka Werynia : Trotyl Zarębki
LKS Hucina : Tempo Cmolas
Florian Ostrowy Tuszowskie : Iskra Łączki Brzeskie
Potok Dobrynin : Orzeł Kosowy
Vigor Trzęsówka : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
KOLEJKA 6 25 września 2016 r.
Sokół Malinie : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
Orzeł Kosowy : Vigor Trzęsówka
Iskra Łączki Brzeskie : Potok Dobrynin
Tempo Cmolas : Florian Ostrowy Tuszowskie
Trotyl Zarębki : LKS Hucina
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Werynianka Werynia
Zacisze Trześń : APPN Mielec
KOLEJKA 7 2 października 2016 r.
APPN Mielec : Sokół Malinie
Werynianka Werynia : Zacisze Trześń
LKS Hucina : Sokół II Kolbuszowa Dolna
Florian Ostrowy Tuszowskie : Trotyl Zarębki
Potok Dobrynin : Tempo Cmolas
Vigor Trzęsówka : Iskra Łączki Brzeskie
Kolbuszowianka II Kolbuszowa : Orzeł Kosowy
KOLEJKA 8 9 października 2016 r.
Sokół Malinie : Orzeł Kosowy
Iskra Łączki Brzeskie : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
Tempo Cmolas : Vigor Trzęsówka
Trotyl Zarębki : Potok Dobrynin
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Florian Ostrowy Tuszowskie
Zacisze Trześń : LKS Hucina
APPN Mielec : Werynianka Werynia
KOLEJKA 9 16 października 2016 r.
Werynianka Werynia : Sokół Malinie
LKS Hucina : APPN Mielec
Florian Ostrowy Tuszowskie : Zacisze Trześń
Potok Dobrynin : Sokół II Kolbuszowa Dolna
Vigor Trzęsówka : Trotyl Zarębki
Kolbuszowianka II Kolbuszowa : Tempo Cmolas
Orzeł Kosowy : Iskra Łączki Brzeskie
KOLEJKA 10 23 października 2016 r.
Sokół Malinie : Iskra Łączki Brzeskie
Tempo Cmolas : Orzeł Kosowy
Trotyl Zarębki : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Vigor Trzęsówka
Zacisze Trześń : Potok Dobrynin
APPN Mielec : Florian Ostrowy Tuszowskie
Werynianka Werynia : LKS Hucina
KOLEJKA 11 30 października 2016 r.
LKS Hucina : Sokół Malinie
Florian Ostrowy Tuszowskie : Werynianka Werynia
Potok Dobrynin : APPN Mielec
Vigor Trzęsówka : Zacisze Trześń
Kolbuszowianka II Kolbuszowa : Sokół II Kolbuszowa Dolna
Orzeł Kosowy : Trotyl Zarębki
Iskra Łączki Brzeskie : Tempo Cmolas
KOLEJKA 12 6 listopada 2016 r.
Sokół Malinie : Tempo Cmolas
Trotyl Zarębki : Iskra Łączki Brzeskie
Sokół II Kolbuszowa Dolna : Orzeł Kosowy
Zacisze Trześń : Kolbuszowianka II Kolbuszowa
APPN Mielec : Vigor Trzęsówka
Werynianka Werynia : Potok Dobrynin
LKS Hucina : Florian Ostrowy Tuszowskie
KOLEJKA 13 13 listopada 2016 r.
Florian Ostrowy Tuszowskie : Sokół Malinie
Potok Dobrynin : LKS Hucina
Vigor Trzęsówka : Werynianka Werynia
Kolbuszowianka II Kolbuszowa : APPN Mielec
Orzeł Kosowy : Zacisze Trześń
Iskra Łączki Brzeskie : Sokół II Kolbuszowa Dolna
Tempo Cmolas : Trotyl Zarębki