Przybyli:
Odeszli:
|
A-klasa » Rzeszów III - Mielec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
"A" klasa mielec
cały terminarz w rozwinięciu....
Kolejka 1 - 19 sierpnia
LKS Babicha - Ikarus-Sokół Malinie
Pitmark Jaślany - Tempo Cmolas
Czarni Trześń - Stal II Mielec
LKS Hucina - Wilga Widełka
Team Przecław - Marmury Przyłęk
Gryf Mielec - LKS Podleszany
Jutrzenka Ławnica - Piast Wadowice Górne
Kolejka 2 - 26 sierpnia
Ikarus-Sokół Malinie - Piast Wadowice Górne
LKS Podleszany - Jutrzenka Ławnica
Marmury Przyłęk - Gryf Mielec
Wilga Widełka - Team Przecław
Stal II Mielec - LKS Hucina
Tempo Cmolas - Czarni Trześń
LKS Babicha - Pitmark Jaślany
Kolejka 3 - 2 września
Pitmark Jaślany - Ikarus-Sokół Malinie
Czarni Trześń - LKS Babicha
LKS Hucina - Tempo Cmolas
Team Przecław - Stal II Mielec
Gryf Mielec - Wilga Widełka
Jutrzenka Ławnica - Marmury Przyłęk
Piast Wadowice Górne - LKS Podleszany
Kolejka 4 - 9 września
Ikarus-Sokół Malinie - LKS Podleszany
Marmury Przyłęk - Piast Wadowice Górne
Wilga Widełka - Jutrzenka Ławnica
Stal II Mielec - Gryf Mielec
Tempo Cmolas - Team Przecław
LKS Babicha - LKS Hucina
Pitmark Jaślany - Czarni Trześń
Kolejka 5 - 16 września
Czarni Trześń - Ikarus-Sokół Malinie
LKS Hucina - Pitmark Jaślany
Team Przecław - LKS Babicha
Gryf Mielec - Tempo Cmolas
Jutrzenka Ławnica - Stal II Mielec
Piast Wadowice Górne - Wilga Widełka
LKS Podleszany - Marmury Przyłęk
Kolejka 6 - 23 września
Ikarus-Sokół Malinie - Marmury Przyłęk
Wilga Widełka - LKS Podleszany
Stal II Mielec - Piast Wadowice Górne
Tempo Cmolas - Jutrzenka Ławnica
LKS Babicha - Gryf Mielec
Pitmark Jaślany - Team Przecław
Czarni Trześń - LKS Hucina
Kolejka 7 - 30 września
LKS Hucina - Ikarus-Sokół Malinie
Team Przecław - Czarni Trześń
Gryf Mielec - Pitmark Jaślany
Jutrzenka Ławnica - LKS Babicha
Piast Wadowice Górne - Tempo Cmolas
LKS Podleszany - Stal II Mielec
Marmury Przyłęk - Wilga Widełka
Kolejka 8 - 7 października
Ikarus-Sokół Malinie - Wilga Widełka
Stal II Mielec - Marmury Przyłęk
Tempo Cmolas - LKS Podleszany
LKS Babicha - Piast Wadowice Górne
Pitmark Jaślany - Jutrzenka Ławnica
Czarni Trześń - Gryf Mielec
LKS Hucina - Team Przecław
Kolejka 9 - 14 października
Team Przecław - Ikarus-Sokół Malinie
Gryf Mielec - LKS Hucina
Jutrzenka Ławnica - Czarni Trześń
Piast Wadowice Górne - Pitmark Jaślany
LKS Podleszany - LKS Babicha
Marmury Przyłęk - Tempo Cmolas
Wilga Widełka - Stal II Mielec
Kolejka 10 - 21 października
Ikarus-Sokół Malinie - Stal II Mielec
Tempo Cmolas - Wilga Widełka
LKS Babicha - Marmury Przyłęk
Pitmark Jaślany - LKS Podleszany
Czarni Trześń - Piast Wadowice Górne
LKS Hucina - Jutrzenka Ławnica
Team Przecław - Gryf Mielec
Kolejka 11 - 28 października
Gryf Mielec - Ikarus-Sokół Malinie
Jutrzenka Ławnica - Team Przecław
Piast Wadowice Górne - LKS Hucina
LKS Podleszany - Czarni Trześń
Marmury Przyłęk - Pitmark Jaślany
Wilga Widełka - LKS Babicha
Stal II Mielec - Tempo Cmolas
Kolejka 12 - 4 listopada
Ikarus-Sokół Malinie - Tempo Cmolas
LKS Babicha - Stal II Mielec
Pitmark Jaślany - Wilga Widełka
Czarni Trześń - Marmury Przyłęk
LKS Hucina - LKS Podleszany
Team Przecław - Piast Wadowice Górne
Gryf Mielec - Jutrzenka Ławnica
Kolejka 13 - 11 listopada
Jutrzenka Ławnica - Ikarus-Sokół Malinie
Piast Wadowice Górne - Gryf Mielec
LKS Podleszany - Team Przecław
Marmury Przyłęk - LKS Hucina
Wilga Widełka - Czarni Trześń
Stal II Mielec - Pitmark Jaślany
Tempo Cmolas - LKS Babicha
Jaki był wynik sparingu w Knapach
Podajcie wynik i skład który grał w Knapach
Cmolas wygrał w Knapach 8:2, tylko nie wiem kto strzelił bramki.
Błękitni Siedlanka | 5:1 | Tempo Cmolas |
2020-07-26, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 254, wczoraj: 25
ogółem: 1 392 325
statystyki szczegółowe