Przybyli:
Odeszli:
|
A-klasa » Rzeszów III - Mielec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Terminarz A klasy na sezon 2011/12r. runda jesienna.
Kolejka 1 - 21 sierpnia
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | Team Przecław | |
LKS Podleszany | - | Jutrzenka Ławnica | |
Gryf Mielec | - | Piast Wadowice Górne | |
Werynianka Werynia | - | Tempo Cmolas | |
Iskra Łączki Brzeskie | - | LKS Hucina | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | - | Atut Podborze | |
Czarni Trześń | - | Sokół Malinie |
Kolejka 2 - 28 sierpnia |
Atut Podborze | - | Czarni Trześń | |
LKS Hucina | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Tempo Cmolas | - | Iskra Łączki Brzeskie | |
Piast Wadowice Górne | - | Werynianka Werynia | |
Jutrzenka Ławnica | - | Gryf Mielec | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | LKS Podleszany | |
Sokół Malinie | - | Team Przecław |
Kolejka 3 - 4 września |
Gryf Mielec | - | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | |
Werynianka Werynia | - | Jutrzenka Ławnica | |
Iskra Łączki Brzeskie | - | Piast Wadowice Górne | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | - | Tempo Cmolas | |
Czarni Trześń | - | LKS Hucina | |
Sokół Malinie | - | Atut Podborze | |
Team Przecław | - | LKS Podleszany |
Kolejka 4 - 11 września |
LKS Hucina | - | Sokół Malinie | |
Tempo Cmolas | - | Czarni Trześń | |
Piast Wadowice Górne | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Jutrzenka Ławnica | - | Iskra Łączki Brzeskie | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | Werynianka Werynia | |
LKS Podleszany | - | Gryf Mielec | |
Atut Podborze | - | Team Przecław |
Kolejka 5 - 14 września |
Werynianka Werynia | - | LKS Podleszany | |
Iskra Łączki Brzeskie | - | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | - | Jutrzenka Ławnica | |
Czarni Trześń | - | Piast Wadowice Górne | |
Sokół Malinie | - | Tempo Cmolas | |
Atut Podborze | - | LKS Hucina | |
Team Przecław | - | Gryf Mielec |
Kolejka 6 - 18 września |
Tempo Cmolas | - | Atut Podborze | |
Piast Wadowice Górne | - | Sokół Malinie | |
Jutrzenka Ławnica | - | Czarni Trześń | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
LKS Podleszany | - | Iskra Łączki Brzeskie | |
Gryf Mielec | - | Werynianka Werynia | |
LKS Hucina | - | Team Przecław |
Kolejka 7 - 25 września |
Iskra Łączki Brzeskie | - | Gryf Mielec | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | - | LKS Podleszany | |
Czarni Trześń | - | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | |
Sokół Malinie | - | Jutrzenka Ławnica | |
Atut Podborze | - | Piast Wadowice Górne | |
LKS Hucina | - | Tempo Cmolas | |
Team Przecław | - | Werynianka Werynia |
Kolejka 8 - 2 października |
Piast Wadowice Górne | - | LKS Hucina | |
Jutrzenka Ławnica | - | Atut Podborze | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | Sokół Malinie | |
LKS Podleszany | - | Czarni Trześń | |
Gryf Mielec | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Werynianka Werynia | - | Iskra Łączki Brzeskie | |
Tempo Cmolas | - | Team Przecław |
Kolejka 9 - 9 października |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | - | Werynianka Werynia | |
Czarni Trześń | - | Gryf Mielec | |
Sokół Malinie | - | LKS Podleszany | |
Atut Podborze | - | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | |
LKS Hucina | - | Jutrzenka Ławnica | |
Tempo Cmolas | - | Piast Wadowice Górne | |
Team Przecław | - | Iskra Łączki Brzeskie |
Kolejka 10 - 16 października |
Jutrzenka Ławnica | - | Tempo Cmolas | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | LKS Hucina | |
LKS Podleszany | - | Atut Podborze | |
Gryf Mielec | - | Sokół Malinie | |
Werynianka Werynia | - | Czarni Trześń | |
Iskra Łączki Brzeskie | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Piast Wadowice Górne | - | Team Przecław |
Kolejka 11 - 23 października |
Czarni Trześń | - | Iskra Łączki Brzeskie | |
Sokół Malinie | - | Werynianka Werynia | |
Atut Podborze | - | Gryf Mielec | |
LKS Hucina | - | LKS Podleszany | |
Tempo Cmolas | - | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | |
Piast Wadowice Górne | - | Jutrzenka Ławnica | |
Team Przecław | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki |
Kolejka 12 - 30 października |
Team Przecław | - | Jutrzenka Ławnica | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | - | Piast Wadowice Górne | |
LKS Podleszany | - | Tempo Cmolas | |
Gryf Mielec | - | LKS Hucina | |
Werynianka Werynia | - | Atut Podborze | |
Iskra Łączki Brzeskie | - | Sokół Malinie | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | - | Czarni Trześń |
Kolejka 13 - 6 listopada |
Czarni Trześń | - | Team Przecław | |
Sokół Malinie | - | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Atut Podborze | - | Iskra Łączki Brzeskie | |
LKS Hucina | - | Werynianka Werynia | |
Tempo Cmolas | - | Gryf Mielec | |
Piast Wadowice Górne | - | LKS Podleszany | |
Jutrzenka Ławnica | - | Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
zaczyna się bosko Werynia na początek, a potem Iskra, 6 pkt powinno być po 2 kolejkach.!!!
prymol jako dziubek, wez sie nie idzywaj bo az zal :D
do "a ja" a ty jako zwykle nie wiadomo kto mogłbyś się podpisać po 1, a po 2 "no commend" bo żal to ciebie.
do admina!!! napisz duzymi literami na pierwszej stronie ze trening o 19 we wtorek i piatek dla chlopakow z cmolasu przed pucharem wojta
luz
do admina:rnwitam :) macie jakies transfery ??
dam ci znać dzisiaj wieczorem po treningu ale wydaje mi się że będą osłabienia.
Na 100% odchodzi Tomasz Grabiec do Werynianki Werynia, a wzmocnień nie ma na razie żadnych.
Błękitni Siedlanka | 5:1 | Tempo Cmolas |
2020-07-26, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 141, wczoraj: 267
ogółem: 1 392 479
statystyki szczegółowe