Aktualności

Fatalna porażka!!

• autor: prymol, 2011-06-27 11:05

Marmury Przyłęk : Tempo Cmolas (1:0) 1:0

W ostatnim meczu A klasy mieleckiej Nasz zespół został pokonany przez spadkowicza Marmury Przyłęk.Na szczęście dla obu zespołów mecz nie miał szczególnego znaczenia.Gra od początku była wyrównana ,jedni jak i drudzy stwarzali sobie dobre sytuacjie do objęcia prowadzenia.W 30 minucie po fatalnym błędzie obrońców i bramkarza gospodarze strzelili jedyną bramkę w tym meczu.Jednak szczęście ich odwruciło się od nich w 40 minucie ,gdzie to z boiska zostali wyrzuceni dwaj piłkarze Przyłęka.

Nawet gra z dwu osobowyą przewagą na boisku Nasza drużyna nie potrafiła przedostać się pod bramkę rywala ,a co ważniejsze wykorzystać jaką kolwiek z sytuacji.Nawet kolejna czerwona kartka ze strony gospodarzy niewiele dała grze Naszego zespołu.Jak by tego było mało sędzia nie potrafił opanować gry ,rzucanie kartkami za każdy faul ,doprowadził do wielkiego haosu na boisku i poza nim.Gospodarze odnieśli wspaniałe zwycięstwo po znakomitej grze aktorskiej.Ciągłe leżenie po 5 minut ,każdego faulowanego gracza spowodowało do tego że sama gra trwała mniej więcej ok. 25 minut.Do końca nasz zespół starał się o bramkę jednak nie udało się zdobyć bramki przynajmniej na 1:1.

• Komentarzy [46]
  • czytano: [1173]

autor: ~Do autora 2011-06-27 17:55:14

avatar Nie dziw się że leżeli po 5 minut. Co mieli robić jak prawie całą 2 polowe grali w 8 a poza tym są słabsi kondycyjnie. po prostu Przyłęk bardzo chciał wygrać ten mecz

autor: ~do autora 2011-06-27 19:15:29

avatar Gdybyście nie grali chamsko nie leżeliby...dla przykładu dwa faule na bramkarzu...a propo ile trwala druga polowa skoro ciągle leżeli po 5 minut?2 godziny?dlużej?sedzia na poczatku meczu przestal panowac i wyszlo co wyszlo.pozdrawiam.

autor: ~admin 2011-06-27 20:08:11

avatar a co mam napisać taka prawda ,skoro za każdym razem tak symulujecie to co zrobić ,ale jak graliście u nas to się wam o dziwo spieszyło.A faul na bramkarzu nie był taki straszny tylko po prostu go przytkało ale on to wykorzystał i poleżał sobie ile się da.

autor: ~do admina 2011-06-27 21:46:10

avatar jak graliśmy u Was to Wam po strzeleniu bramki na 1-0 też się nie spieszyło więc myśle że teraz rozumiesz

autor: ~admin 2011-06-28 12:21:31

avatar no nam nie ,ale na każdy faul nie leżeliśmy po 5 minut tak jak to było u was.

autor: ~tempo cmolas 2011-06-29 11:28:52

avatar chyba nie bedzie dzisiaj ludzi "mądrych" którzy zagłosuja na wieczerzaka lub maruta,

autor: ~zawodnik 2011-06-29 14:04:53

avatar a co mieli robić.. cóż niestety sędzia spieprzył mecz.. w sumie meczem tego nazwać nie można. Pomijając fakt że sami słabo zagraliśmy. aa i taka rada dla Przyłęku.. zmieńcie proszę piłki.

autor: ~tempo 2011-06-30 09:17:59

avatar ludzie jak mozna wybrac nowy zarzad jezeli przychodzi stary i nikt poza tym to było ukartowane bo i tak jest jedna osoba w tym klubie ktora wszytkim rzadzi i kreci i tak byc nie moze!!! a trener dalej swoje pkazał nawet na wybory sie spoznił 20 min- zenada - oczywiscie zostaje. do zarzadu myslcie troche przeciez nie bedzie miał kto grac nawet juniorzy nie chca grac z seniorami- kompromitacja

autor: ~tiempo 2011-06-30 09:19:38

avatar zajebiscie marut dostał najmniej głosow a został prezesem:) na kogo mielismy głosowac na samych siebie??? dziekujemy panie m.p.!?

autor: ~johbhohu 2011-06-30 17:59:21

avatar pałys po co takie głupoty wypisujesz?

autor: ~tempo 2011-06-30 22:38:50

avatar OMG ogarnijcie się po co te kłótnie ,jest jak jest i nic nie poradzicie ,a poza tym nie gracie dla prezesa czy kogoś innego tylko dla klubu i samego siebie.

autor: ~pałysek 2011-07-01 10:57:31

avatar jeszcze raz ktos napisze ze to ja dostanie w czapke!taki jestes madry to sie podpisz cwaniaczku.

autor: ~???? 2011-07-01 15:19:41

avatar I co Smykla zostaje dalej trenerem ??

autor: ~johbhohu 2011-07-01 21:55:12

avatar widze palysek masz duzo wolnego do poludnia :) tak samo jak i "tiempo" zbieg okolicznosci ?

autor: ~grojek 2011-07-01 23:02:48

avatar jakbyscie panowie z Cmolasu umieli grac w pilke to byscie wygrali z Przylekiem a po drugie gra na czas to element gry grali w 8 mieli wynik wiec o co chodzi????? Trenowac i tyle i troszke zalapac o co chodzi w pilce a nie smieszne zale.

autor: ~admin 2011-07-02 11:13:32

avatar prosze nie wypisywac mojego nazwiska bo to jest kłamstwo ja nie mam zamiaru swiecic przed chłopakami z druzyny oczami! masz problem napisz do brawo czego swojego nazwiska nie napiszesz taki załosny jestes!!! szkoda pisac i czytac co tu sie dzieje wogole!narta!

autor: ~do johbhohu 2011-07-02 14:43:25

avatar Niech cie nie obchodzi to czy mam czas czy nie a co do grojek to żałosne jest to co wyprawialiście na boisku a nie nasza gra.AAAAuuuuaaaaa medyk i 10 minut leżenia.

autor: ~anonim 2011-07-02 15:39:47

avatar Po za tym popatrz na miejsce w tabeli. No i wtedy możesz osądzać naszą grę wtedy.

autor: ~kstempo77 2011-07-02 23:05:07

avatar W pucharze wójta Tempo zagra w grupie z Porębami,oraz Trzęsówką 24 lipca na stadionie w Porębach.Finały 31 lipca w Ostrowach Baranowskich.

autor: ~tempo 2011-07-03 12:18:31

avatar Na pewno w porębach z Trzęsówką i Porębami 24 lipca?

autor: ~ja 2011-07-03 12:24:26

avatar nie na niepewno, jak ci pisze to poco glupie pytania jeszcze zadajesz

autor: ~Marian 2011-07-03 13:52:20

avatar jaki klub taki prezes, jaki klub taka strona, jaki klub takie komentarze

autor: ~a ja 2011-07-03 13:54:38

avatar ja to bym usuna te stronke bo przez nia filmy na redtube wolniej mi chodza.

autor: ~Sebastian 2011-07-03 13:58:57

avatar przychodzą tam do Was na mecze jakieś fajne dziewczyny ??

autor: ~lukasz 2011-07-03 14:03:17

avatar no klub jakos zarabiac musi ... sa takie co na tempo zarabiaja ...

autor: ~Sebastian 2011-07-03 14:04:34

avatar o. a co to za dziewczyny ?? dacie numer telefonu ?? to dałbym klubowi zarobić

autor: ~lukasz 2011-07-03 14:10:11

avatar nie no, one takie łatwe nie są ze zadzwonisz se i juz masz ruchanko, tak to nie ma, musisz zagdac czy cos, albo zalatwic ze przeciwnik sie podłoży i cmolas wygra,

autor: ~tempo 2011-07-03 14:34:07

avatar Wy wszyscy co dajecie te komentarze jesteście POJEBANI!!!

autor: ~Sebastian 2011-07-03 15:13:48

avatar to ja mogę załatwić, że Cmolas wygra oba mecze z Ostrovami i bede miał ruchanko wtedy ??

autor: ~lukasz 2011-07-03 15:18:00

avatar no jak z ostrowami to ci zalatwimy ze dwie panny nawet;) no ale zalezy jakie ruchanko preferujesz;)? jakie masz upodobania ?:D

autor: ~Sebastian 2011-07-03 15:24:44

avatar no to jak mecz bedzie na wyjezdzie to marzy mi sie ruchanko wlasnie po tym meczu na stadionie ostrowji. najlepiej blondynka z duzymi cyckami i brunetka, też z cycuszkami i zeby grube nie były

autor: ~lukasz 2011-07-03 15:29:20

avatar no ale ostrowianki to maja jeszcze owłosione bo tam cywilizacja nie doszła, bedzie taka ? a, jak dobrze zasponsorujesz to zalatwimy ci ze bez gumki bedziesz mógł

autor: ~Sebastian 2011-07-03 15:31:02

avatar wole z gumkom bo niewiadomo jakie grzyby noszą ;) lubie owłosione, takie są najlepsze, a jeszcze lepiej bedzie jak pod pachami bedom miały włosy

autor: ~lukasz 2011-07-03 15:50:04

avatar e to kolego, załatwimy ci dobry towar, bedziesz zadowolony, a dodatkowo jak z ostrow baranowskich beda to beda mialy takie barankowe wlosy

autor: ~Sebastian 2011-07-03 16:03:27

avatar biore to, mecze macie zalatwione :)

autor: ~anonim 2011-07-03 16:37:59

avatar Sebastian nie wystarczy Ci że tata wali Cie ostro w du*e ? pokazywałeś ostatnio swój zakrwawiony odbyt wiec opanuj sie chłopie !!

autor: ~anonim 2011-07-03 19:39:18

avatar Cóż za poziom dyskusji.. pisze to jedna osoba o prymitywnym poczuciu humoru.. tzn. Wydaje jej się to zabawne. Pogratulować w takim razie;)

autor: ~Sebastian 2011-07-04 00:05:37

avatar nie pisalem tego sam.... a jeszcze bardziej żałosne jest to że ktoś to czyta i komentuje, a poza tym, poziom tej dyskusji jest wyższy niż poziom gry Cmoalskiego Tempa. koniec w tym temacie.

autor: ~anonim 2011-07-04 03:31:46

avatar Cóż Sebastian zdanie osoby piszącej w taki sposób jest niewiele warte;) Tyle w temacie.