KS Tempo Cmolas - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tempo Cmolas - Czarni Trześń 1:4
  • Start Wola Mielecka - Dromader Chrząstów 1:5
  • Barka Breń Osuchowski - LKS Hucina 0:9
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Złotniczanka Złotniki 4:0
  • Atut Podborze - LKS Podleszany 1:4
  • Smoczanka Mielec - Zacisze Trześń 7:1
  • LKS Babicha - Piłkarskie Nadzieje Mielec 0:4
  •        

Logowanie

Transfery

Przybyli:

Marcin Kosiorowski - wznowienie gry

Tomasz Kaczmarski - (juniorzy)

Maksymilian Serafin - (juniorzy)

Sebastian Mokrzycki - (juniorzy)

Kryszpin Marcin - bez klubu

Odeszli:

 

Najnowsza galeria

Budowa Trybuny
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Terminarz Seniorów

 

 Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

 

 

Tempo Cmolas - Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 sierpnia, 12:00
Iskra Łączki Brzeskie - Zryw Dzikowiec 20 sierpnia, 14:00
Trotyl Zarębki - Zacisze Trześń 20 sierpnia, 14:00
Vigor Trzęsówka - Potok Dobrynin 20 sierpnia, 14:00
Florian Ostrowy Tuszowskie - Orzeł Kosowy 20 sierpnia, 11:30
Werynianka Werynia - Marmury Przyłęk 20 sierpnia, 11:00

 

 

 Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

 

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Marmury Przyłęk  
w Weryni
Orzeł Kosowy - Werynianka Werynia  
Potok Dobrynin - Florian Ostrowy Tuszowskie  
Zacisze Trześń - Vigor Trzęsówka  
Zryw Dzikowiec - Trotyl Zarębki  
Tempo Cmolas - Iskra Łączki Brzeskie  

 

 

 Kolejka 3 - 2-3 września

 

 

Iskra Łączki Brzeskie - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
Trotyl Zarębki - Tempo Cmolas  
Vigor Trzęsówka - Zryw Dzikowiec  
Florian Ostrowy Tuszowskie - Zacisze Trześń  
Werynianka Werynia - Potok Dobrynin  
Marmury Przyłęk - Orzeł Kosowy  

 

 

 Kolejka 4 - 9-10 września

 

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Orzeł Kosowy  
Potok Dobrynin - Marmury Przyłęk  
Zacisze Trześń - Werynianka Werynia  
Zryw Dzikowiec - Florian Ostrowy Tuszowskie  
Tempo Cmolas - Vigor Trzęsówka  
Iskra Łączki Brzeskie - Trotyl Zarębki  

 

 

 Kolejka 5 - 16-17 września

 

 

Trotyl Zarębki - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
Vigor Trzęsówka - Iskra Łączki Brzeskie  
Florian Ostrowy Tuszowskie - Tempo Cmolas  
Werynianka Werynia - Zryw Dzikowiec  
Marmury Przyłęk - Zacisze Trześń  
Orzeł Kosowy - Potok Dobrynin  

 

 

 Kolejka 6 - 23-24 września

 

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Potok Dobrynin  
Zacisze Trześń - Orzeł Kosowy  
Zryw Dzikowiec - Marmury Przyłęk  
Tempo Cmolas - Werynianka Werynia  
Iskra Łączki Brzeskie - Florian Ostrowy Tuszowskie  
Trotyl Zarębki - Vigor Trzęsówka  

 

 

 Kolejka 7 - 30 września-1 października

 

 

Vigor Trzęsówka - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
Florian Ostrowy Tuszowskie - Trotyl Zarębki  
Werynianka Werynia - Iskra Łączki Brzeskie  
Marmury Przyłęk - Tempo Cmolas  
Orzeł Kosowy - Zryw Dzikowiec  
Potok Dobrynin - Zacisze Trześń  

 

 

 Kolejka 8 - 7-8 października

 

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Zacisze Trześń  
Zryw Dzikowiec - Potok Dobrynin  
Tempo Cmolas - Orzeł Kosowy  
Iskra Łączki Brzeskie - Marmury Przyłęk  
Trotyl Zarębki - Werynianka Werynia  
Vigor Trzęsówka - Florian Ostrowy Tuszowskie  

 

 

 Kolejka 9 - 14-15 października

 

 

Florian Ostrowy Tuszowskie - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
Werynianka Werynia - Vigor Trzęsówka  
Marmury Przyłęk - Trotyl Zarębki  
Orzeł Kosowy - Iskra Łączki Brzeskie  
Potok Dobrynin - Tempo Cmolas  
Zacisze Trześń - Zryw Dzikowiec  

 

 

 Kolejka 10 - 21-22 października

 

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Zryw Dzikowiec  
Tempo Cmolas - Zacisze Trześń  
Iskra Łączki Brzeskie - Potok Dobrynin  
Trotyl Zarębki - Orzeł Kosowy  
Vigor Trzęsówka - Marmury Przyłęk  
Florian Ostrowy Tuszowskie - Werynianka Werynia  

 

 

 Kolejka 11 - 28-29 października

 

 

Werynianka Werynia - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
Marmury Przyłęk - Florian Ostrowy Tuszowskie  
Orzeł Kosowy - Vigor Trzęsówka  
Potok Dobrynin - Trotyl Zarębki  
Zacisze Trześń - Iskra Łączki Brzeskie  
Zryw Dzikowiec - Tempo Cmolas

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Tempo CmolasCzarni Trześń
Tempo Cmolas 1:4 Czarni Trześń
2018-11-04, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Tempo Cmolas 1:4 Czarni Trześń
Start Wola Mielecka 1:5 Dromader Chrząstów
Barka Breń Osuchowski 0:9 LKS Hucina
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4:0 Złotniczanka Złotniki
Atut Podborze 1:4 LKS Podleszany
Smoczanka Mielec 7:1 Zacisze Trześń
LKS Babicha 0:4 Piłkarskie Nadzieje Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Zacisze Trześń - Tempo Cmolas
Czarni Trześń - Start Wola Mielecka
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Smoczanka Mielec
LKS Podleszany - LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki - Atut Podborze
LKS Hucina - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Dromader Chrząstów - Barka Breń Osuchowski

Losowa galeria

Zryw-Tempo
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 2578
ogółem: 785 412

statystyki szczegółowe

Zegar